Myszków. Oferty pracy

Dzięki wspólnej pracy, zaangażowaniu, kreatywności i naszej pasji tworzymy zgrany i dynamiczny zespół. Jeżeli wierzysz we wspólny sukces i jesteś wytrwały w działaniu - dołącz do nas! Firma Sokpol w Myszkowie aktualnie poszukuje:

scroll me
Myszków praca

Praca Automatyk

Obowiązki na stanowisku pracy:
• zapewnienie ciągłości produkcji oraz prawidłowej pracy maszyn i urządzeń,
• diagnozowanie i usuwanie awarii,
• realizacja i nadzór w zakresie działań prewencyjnych i korygujących,
• prowadzenie dokumentacji związanej z wykonanymi naprawami i przeglądami,
• analiza i modyfikacja istniejących układów automatyki,
• poszukiwanie i proponowanie rozwiązań technicznych.

Od kandydatów oczekujemy:
• wiedza z zakresu automatyki, elektroniki i budowy maszyn,
• doświadczenie na pokrewnym stanowisku,
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn,
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych bądź gotowość do jej uzyskania,
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
• umiejętność pracy w zespole,
• sumienność i odpowiedzialność,

mile widziana:
• znajomość programowania Simatic S7-300,
• znajomość serwonapędów, serwomotorów,
• znajomość języków obcych.

W zamian oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• możliwość pracy z profesjonalistami,
• benefity (bogaty pakiet socjalny, dofinansowanie posiłków, dofinansowanie karnetów
sportowych),
• dużo pysznych soków i napojów.

Zgłoszenia zawierające CV prosimy składać na adres: Sokpol Sp. z o.o., ul. Kościuszki 8, 42-300 Myszków lub na adres mailowy rekrutacja@sokpol.pl z dopiskiem na kopercie bądź w tytule wiadomości: „Automatyk".

Na podaniu prosimy o dopisanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji. (opcjonalnie)

Administratorem danych jest SOKPOL SP. Z O.O. z siedzibą w Myszkowie ul. Kościuszki 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Pełna klauzula informacyjna dostępna  tutaj

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Benefity

Nowoczesne miejsce i narzędzia pracy

możliwość pracy z profesjonalistami

dofinansowanie zajęć sportowych

szkolenia i kursy

preferencyjne pożyczki

pyszne soki, woda i napoje

dodatkowe świadczenia socjalne

dofinansowanie wypoczynku

inicjatywy dobroczynne

dofinansowanie posiłków

dofinansowanie biletów do teatru