Sokpol wspiera bezpieczeństwo
We wtorek, 17 czerwca w Urzędzie Miasta Myszkowa odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Myszkowa, Włodzimierza Żaka z przedstawicielami naszej firmy, podczas którego symbolicznie przekazano nową kamerę, stanowiącą część systemu miejskiego monitoringu. Urządzenie zostało już zamontowane i aktywnie działa.
System monitoringu – jako sieć kamer rozmieszczonych w ważnych punktach miasta - funkcjonuje w Myszkowie od 2016 roku. Nowa kamera obejmuje swoim zasięgiem ścieżkę rowerową przy ul. Kościuszki, przejście dla pieszych, okolice Galerii Oczko oraz teren pawilonu handlowego po drugiej stronie ulicy.
Jako firma działająca lokalnie, nie ograniczamy się wyłącznie do celów biznesowych. Wspieramy inicjatywy, które realnie wplywają na bezpieczeństwo i rozwój otoczenia, w którym pracujemy i mieszkamy.